Самостійне навчання

27.03.2020 10:14

Що ж до організації самостійного навчання старших дітей,  кілька порад:

  • По-перше, треба розуміти, що це не час для відпочинку. Тому графік дитини має залишатись таким, як і в навчальний період.
  • Дітям із середньої та старшої школи важливо мати чітко визначені робочі години для виконання завдань онлайн, щоб час за ноутбуком не розмивався.
  • Важливо, аби ця робота відбувалася спринтами — проміжками у 20-25 хвилин із перервами на чай, перекус або прогулянку.

Щоби краще організувати навчання вдома, існує безліч платформ та YouTube-каналів для вивчення тих чи інших предметів. Наприклад, з 16 березня телеканал Київ транслюватиме у YouTubeвідеоуроки зі шкільної програми, які вестимуть найкращі вчителі столичних шкіл і ліцеїв.

Найкориснішими уроки будуть для учнів старших класів, щоб підготуватися до здачі ЗНО.Відеоуроки виходитимуть щодня по буднях, по три-чотири на день — о 9:30, 11:30, та 13:30. Тривалість — 30 хвилин. Усього в програмі трансляцій 12-13 предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови.

Також у цьому допоможуть різні навчальні платформи. Зокрема:

  • Студія онлайн-освіти для школярів — EdEra
  • Гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО — iLearn
  • Безкоштовна підготовка до ЗНО — Be smart
  • Онлайн-курси для школярів, студентів і дорослих — Prometheus

Для тих, хто добре володіє англійською мовою, є курси на сайтах - www.edx.org, www.udacity.comwww.canvas.netwww.udemy.com, але деякі з них платні.

Також на YouTube є такі канали, як ВшколеТоп школаЦікава наука, Сергій Ткаченко, який веде блог про математику. Усі вони українською мовою. Там цікаво і легко розповідається про фізику, хімію, біологію, українську мову та інші шкільні предмети.

NEED/animation studio та Книга-мандрівка (просвітницькі канали) будуть цікавими для учнів молодших класів.

Якщо ж батьки все-таки хочуть спробувати самостійно навчати дітей початкових класів вдома, то у цьому можуть допомогти практичні завдання для учнів 1-2 класів на сайті Освіта.ua, платформа для вивчення математики Matifik, а також завдання на Порталі вчителів початкових класів “Урок”Вчитель вчителю, учням та батькам та сайт з дитячої творчості Крокотак.

Поки що карантин запроваджено на три тижні. Далі у дітей заплановані весняні канікули. Але чи будуть вони і як взагалі відбуватиметься подальше навчання, поки не до кінця зрозуміло. Як і те, як бути батькам з дітьми молодшого віку. Юристи стверджують, що батьки дітей до 14 років можуть просити у роботодавців скорочений робочий день у зв'язку з карантином.

Назад

Контакт


09832, Київська область, Тетіївський район, с.Денихівка, вулиця Т.Шевченка 91

(04560)35563

© 2016 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode